
Utefåtölj Eden WoodWilma
FRI FRAKT
3 185 kr3 750 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Wilma
3 185 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Wilma är en fåtölj i trä med skönt "gung".
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 4070-68 |
| Montering | Nej |
| Färg | Brun/Svart |
| Material | Trä/stål |
| Serie | Amanda |
| Typ | Fåtölj |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 660 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 880 mm |
| Sittdjup | 400 mm |
| Sitthöjd | 460 mm |
| Sittbredd | 500 mm |
| Bredd | 550 mm |
| EAN-nr | 7350107035195 |

