




Divan HillerstorpJet SetBeige
FRI FRAKT
3 335 kr3 929 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Jet Set
Beige3 335 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Divan Hillerstorp Jet Set är en divan så att du kan komplettera din loungesoffa från Hillerstorp. Denna divan är tillverkad av flätad 1-trådig skonstrotting på aluminiumstomme. Dynor ingår. Serien är designad av formgivaren Karl Malmvall.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 115030 |
| Montering | Nej |
| Färg | Beige |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Serie | Jet Set |
| Typ | Loungefåtölj |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 780 mm |
| Avtagbar Klädsel | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 220 mm |
| Längd | 630 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitthöjd | 220 mm |
| Bredd | 630 mm |
| EAN-nr | 7319071150303 |

