Pall/Divan Hillerstorp HörleVit
FRI FRAKT
1 295 kr
1 099 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Hörle
Vit
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pall/Divan Hillerstorp Hörle består av en kraftig metallstomme med band av konstmaterial som tillsammans ger möblen en tilltalande design och praktisk användbarhet. Hörle minner om 60-talet då trädgårdsmöbler utvecklades till att bestå av fler och fler olika material.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Pall/Divan Hillerstorp Hörle består av en kraftig metallstomme med band av konstmaterial som tillsammans ger möblen en tilltalande design och praktisk användbarhet. Hörle minner om 60-talet då trädgårdsmöbler utvecklades till att bestå av fler och fler olika material.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 4362057 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Längd | 64 cm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Bredd | 63 cm |
| Djup | 640 mm |
| Längd | 640 mm |
| Bredd | 630 mm |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Days |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sittbredd | 640 mm |
| Serie | Hörle |
| Typ | Pall |
| EAN-nr | 7319074362574 |


