
Trädgårdsmöbel Hillerstorp Fotpall Praktö
FRI FRAKT
2 880 kr
2 445 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Fotpall Praktö
2 445 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Praktö Fotpall är gjord av naturrotting och passar bra till Praktö Länsstol.
Recensioner
Mats A EVerifierad köpare
för 8 år sedanMycket välgjord och bekväm
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 57665 |
| Kollektion | Living |
| Färg | Naturfärgad |
| Höjd | 500 mm |
| Längd | 50 cm |
| Material | Konstrotting |
| Serie | Praktö |
| Typ | Pall |
| Vikt | 7 kg |
| Bredd | 50 cm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Längd | 500 mm |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7319070576654 |



