
Fotpall Cinasför Adriondäckstol
FRI FRAKT
fr.2 240 krfr.2 800 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fotpall Adirondack från Cinas. Förvandlar din Adirondack-trädgårdsstol till en bekväm vilstol. Inspirerad av den klassiska New England-stilen med en färg- och formsättning som påminner starkt om nordisk estetik, vilket gör att serien passar vackert i många miljöer. Fotpallen ger stabilt stöd för benen.
Varumärke
Beskrivning
Fotpall Adirondack från Cinas. Förvandlar din Adirondack-trädgårdsstol till en bekväm vilstol. Inspirerad av den klassiska New England-stilen med en färg- och formsättning som påminner starkt om nordisk estetik, vilket gör att serien passar vackert i många miljöer. Fotpallen ger stabilt stöd för benen.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
|---|---|
| Art.Nr. | 3603010C |
| Typ | Fotpall |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 59 cm |
| Höjd | 57 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Färg | Teak, Vit |
| Material | Mahogny, Teak |


