
Fotpall EcoFurnLilli Utomhus
FRI FRAKT
fr. 773 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lilli pall passar perfekt till Ecochair för maximal avkoppling. En praktisk pall som funkar lika bra som bord eller pall.
Tillverkad i brun oljad björk. Rep i hampa.
Mått
- Höjd: 35 cm
- Bredd: 40 cm
Mått
- Höjd: 35 cm
- Bredd: 40 cm
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
|---|---|
| Art.Nr. | 5200090733E |
| Serie | Lilli |
| Typ | Fotpall |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Färg | Brun Björk, Grå Ask, Grå Furu, Natur (Oljad Ek), Natur Al, Natur/Beige, Oljad Al, Svart Al, Vit Björk, Vit Furu |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200090511, 5200090580, 5200090634, 5200090658, 5200090672, 5200090696, 5200090733, 5200090757, 5200090825, 5200090849 |
| Material | Al, Ask, Björk, Ek, Furu, Lärk |










