
Pall Cinas Skala med 2-steg
Nyhet
fr.1 695 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Skala med 2-steg
1 695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Elegant och funktionell trappstege från Cinas. Utforska höjder med stil med denna tvåstegs trappstege. Perfekt för hemmet och garaget. Den robusta konstruktionen garanterar hållbarhet samtidigt som den ger ett elegant utseende. Praktisk och miljövänlig.
Varumärke
CinasBeskrivning
Elegant och funktionell trappstege från Cinas. Utforska höjder med stil med denna tvåstegs trappstege. Perfekt för hemmet och garaget. Den robusta konstruktionen garanterar hållbarhet samtidigt som den ger ett elegant utseende. Praktisk och miljövänlig.
Upptäck alla möjligheter och funktioner med Skala trappstegar. De kommer i fyra varianter: teak, vit, svart och i bambu. Med sina 2 steg är stegen designad för att ge dig den nödvändiga extra höjden när du väl behöver det. När trappstegen inte används som stege, kan den enkelt fällas ihop och används som pall eller sittmöbel. Skala trappstegar kombinerar funktionalitet med snygg design, vilket gör dem till en fin möbel i varje hem.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Höjd | 49 cm |
| Serie | Skala |
| Montering | Ja |
| Typ | Pall |
| Djup | 38 cm |
| Max Användarvikt | 150 Kg |
| Bredd | 45 cm |
| Utförande | Bambu, Mattsvart, Teak, Vit lack |