
Hörndel HillerstorpMadison Rund Utomhus
FRI FRAKT
fr.4 009 krfr.4 719 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Madison är en modulgrupp i konstrotting från Hillerstorp med hörnsektioner, mittsektioner, avslutssektioner, bord och fåtöljer. Du kan bygga allt från 2-sitssoffa och uppåt. Endast utrymme och fantasi sätter gränser! Dyna ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 25312H |
| Material | Konstrotting |
| Typ | Hörndel |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 800 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 660 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 550 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Bredd | 1320 mm |
| Färg | Grå, Mörkgrå, Vit |
| Dynfärg | Svart |
| Serie | Madison |




