
Hörndel Hillerstorp Madison Rund UtomhusGrå
FRI FRAKT
4 719 kr
4 009 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Madison är en modulgrupp i konstrotting från Hillerstorp med hörnsektioner, mittsektioner, avslutssektioner, bord och fåtöljer. Du kan bygga allt från 2-sitssoffa och uppåt. Endast utrymme och fantasi sätter gränser! Dyna ingår.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Madison är en modulgrupp i konstrotting från Hillerstorp med hörnsektioner, mittsektioner, avslutssektioner, bord och fåtöljer. Du kan bygga allt från 2-sitssoffa och uppåt. Endast utrymme och fantasi sätter gränser! Dyna ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 253129 |
| Färg | Grå |
| Dynfärg | Svart |
| Serie | Madison |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 800 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 660 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Bredd | 1320 mm |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 550 mm |
| Typ | Hörndel |
| EAN-nr | 7319072531293 |
