Loungefåtölj Comfort Garden BahamasSvart
Rek. pris 5 599 kr
2 799 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Loungefåtölj Comfort Garden Bahamas är en trogen följeslagare på altanen eller uteplatsen. Men en rymlig design och god komfort sitter du garanterat bekvämt. Designen med en aluminiumstomme gör fåtöljen både stabil och hållbar. Kombineras med fördel med andra delar ur Bahamas-serien.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Loungefåtölj Comfort Garden Bahamas är en trogen följeslagare på altanen eller uteplatsen. Men en rymlig design och god komfort sitter du garanterat bekvämt. Designen med en aluminiumstomme gör fåtöljen både stabil och hållbar. Kombineras med fördel med andra delar ur Bahamas-serien.
Recensioner
MagnusVerifierad köpare
för 2 år sedanSen leverans. Dålig komfort
+ Sittkuddar ok
- Ryggkuddar värdelösa
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 1322007 |
| Utseende | Tyg/Konstrotting |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Svart |
| Dynfärg | Vit |
| Djup | 900 mm |
| Höjd | 640 mm |
| Längd | 950 mm |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 750 mm |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Sittbredd | 650 mm |
| Serie | Bahamas |
| Produkttyp | Loungefåtölj |
| Bredd | 950 mm |
| Stomme | Aluminium |
| Ben | Konstrotting |
| Form bord | Rektangulär |
| Totaldjup | 90 cm |
| Behandling | Pulverlackerat |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |







