Loungegrupp Comfort Garden Bahamas Balkongsoffa med PallarGrå
Nyhet
FRI FRAKT
5 999 kr
2 499 krSpara 58 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Bahamas Balkongsoffa med Pallar
Grå
2 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bahamas utegrupp är en modulär loungegrupp med bord som gör det enkelt att skapa en flexibel och bekväm sittplats utomhus.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Bahamas utegrupp är en modulär loungegrupp med bord som gör det enkelt att skapa en flexibel och bekväm sittplats utomhus.
Gruppen är uppbyggd i sektioner som kan flyttas och byggas ut efter behov, vilket gör den lätt att anpassa till olika uteplatser och trädgårdar. Konstrotting i kombination med vattenavvisande dynor ger en stabil konstruktion med fokus på långvarig användning i nordiskt klimat. Dynor ingår och är klädda i ett väderbeständigt, vattenavvisande tyg. Gruppen levereras monterad för smidig placering direkt vid leverans.
- Modulär uppbyggnad som kan anpassas och byggas ut
- Inklusive dynor i väderbeständigt och vattenavvisande tyg
- Tillverkad i tålig konstrotting för utomhusbruk
- Levereras färdigmonterad
- Modulär uppbyggnad som kan anpassas och byggas ut
- Inklusive dynor i väderbeständigt och vattenavvisande tyg
- Tillverkad i tålig konstrotting för utomhusbruk
- Levereras färdigmonterad
Recensioner
BabsanVerifierad köpare
för 1 vecka sedanMotsvarar mina förväntningar. Rejäl och bra liten soffa. Håller tätt vid regn så dynorna i lådorna håller sig torra.Dessutom lättmonterad av en person.
+ Stabil, snygg o bra liten soffa
- Dynorna glider , har skaffat mattunderlägg.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | SYN0050266 |
| Färg | Grå |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Höjd | 32 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Djup | 66 cm |
| Utförande | Straight |
| Typ | Loungegrupp |
| Sittdjup | 63 cm |
| Dyna ingår | Ja |
| Serie | Bahamas |
| Material | Stål |
