
Loungegrupp Comfort Garden James Light med förvaring
Nyhet
fr.5 999 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

James Light är en prisvärd utemöbelgrupp bestående av en hörnsoffa med förvaring och tillhörande bord. Här kan du samla hela familjen och njuta av somriga måltider.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
James Light är en prisvärd utemöbelgrupp bestående av en hörnsoffa med förvaring och tillhörande bord. Här kan du samla hela familjen och njuta av somriga måltider.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Utförande | L-shaped |
| Typ | Loungegrupp |
| Sittdjup | 58 cm |
| Bredd | 179 cm |
| Serie | James |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 73 cm |
| Djup | 66 cm |
| Färg | Natur |
