
Loungegrupp Venture Home Amazon Utomhus
FRI FRAKT
fr.14 195 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Amazon Utomhus
14 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Amazon är en loungegrupp från Venture Home som består av en modulsoffa och ett bord. Tillverkad av konstrotting, ett material som kräver väldigt lite underhåll vilket ger dig mer tid till annat. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Amazon är en loungegrupp från Venture Home som består av en modulsoffa och ett bord. Tillverkad av konstrotting, ett material som kräver väldigt lite underhåll vilket ger dig mer tid till annat. Dynor ingår.
Soffa
- Bredd: 249 cm
- Djup: 87 cm
- Höjd: 65 cm
Bord
- Längd: 110 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 46 cm
- Bredd: 249 cm
- Djup: 87 cm
- Höjd: 65 cm
Bord
- Längd: 110 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 46 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Dynfärg | Grå |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 750 mm |
| Sitthöjd | 320 mm |
| Sittbredd | 750 mm |
| Serie | Amazon |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 34 kg |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
