
Loungegrupp Venture Home Amazon UtomhusSvart
FRI FRAKT
24 189 kr
14 195 krSpara 41 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Amazon Utomhus
Svart
14 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Amazon är en loungegrupp från Venture Home som består av en modulsoffa och ett bord. Tillverkad av konstrotting, ett material som kräver väldigt lite underhåll vilket ger dig mer tid till annat. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Amazon är en loungegrupp från Venture Home som består av en modulsoffa och ett bord. Tillverkad av konstrotting, ett material som kräver väldigt lite underhåll vilket ger dig mer tid till annat. Dynor ingår.
Soffa
- Bredd: 249 cm
- Djup: 87 cm
- Höjd: 65 cm
Bord
- Längd: 110 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 46 cm
- Bredd: 249 cm
- Djup: 87 cm
- Höjd: 65 cm
Bord
- Längd: 110 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 46 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9340-001 |
| Färg | Svart |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Sitthöjd | 320 mm |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Vikt | 34 kg |
| Montering | Ja |
| Dynfärg | Grå |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 750 mm |
| Sittbredd | 750 mm |
| Serie | Amazon |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107088344 |
