
Loungegrupp Venture Home Amazon UtomhusVit
FRI FRAKT
14 429 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Amazon Utomhus
Vit
14 429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Amazon är en loungegrupp från Venture Home som består av en modulsoffa och ett bord. Tillverkad av konstrotting, ett material som kräver väldigt lite underhåll vilket ger dig mer tid till annat. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Amazon är en loungegrupp från Venture Home som består av en modulsoffa och ett bord. Tillverkad av konstrotting, ett material som kräver väldigt lite underhåll vilket ger dig mer tid till annat. Dynor ingår.
Soffa
- Bredd: 249 cm
- Djup: 87 cm
- Höjd: 65 cm
Bord
- Längd: 110 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 46 cm
- Bredd: 249 cm
- Djup: 87 cm
- Höjd: 65 cm
Bord
- Längd: 110 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 46 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9140-010 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Sitthöjd | 320 mm |
| Antal Sittplatser | 5 |
| Vikt | 34 kg |
| Montering | Ja |
| Dynfärg | Grå |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 750 mm |
| Sittbredd | 750 mm |
| Serie | Amazon |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107083431 |


















