
Loungeset Venture Home Washington Utomhus
FRI FRAKT
fr.16 695 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Washington Utomhus
16 695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Loungeset Washington från Venture Home innehåller två fåtöljer, två fotpallar, ett bord. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungeset Washington från Venture Home innehåller två fåtöljer, två fotpallar, ett bord. Dynor ingår.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Djup | 880 mm |
| Höjd | 1030 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Sittbredd | 540 mm |
| Serie | Washington |
| Typ | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 690 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Grå, Natur |
| Dynfärg | Grå, Sand |
