
Loungeset Venture Home Washington UtomhusNatur
FRI FRAKT
10 139 kr
9 999 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur

Washington Utomhus
Natur
9 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Loungeset Washington från Venture Home innehåller två fåtöljer, två fotpallar, ett bord. Dynor ingår.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungeset Washington från Venture Home innehåller två fåtöljer, två fotpallar, ett bord. Dynor ingår.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 8191-089 |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Typ | Loungegrupp |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Färg | Natur |
| Dynfärg | Grå |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 880 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 1030 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 400 mm |
| Sittbredd | 540 mm |
| Bredd | 690 mm |
| Montering | Ja |
| Serie | Washington |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107081734 |




