
Loungesoffa VILA Gotland 3-sits Trädgårdssoffa i Konstrotting med Dynor
FRI FRAKT
8 771 kr
7 190 krSpara 18 %Kampanj12 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Gotland 3-sits Trädgårdssoffa i Konstrotting med Dynor
7 190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VILABeskrivning
3-sits loungesoffa med dynor.
Övriga Mått
- Sitthöjd: 36 cm
- Sittdjup: 70 cm
- Sittbredd: 176 cm
- Armstöd Höjd: 67 cm
- Maxvikt: 110 kg/sits
Fördelar: Loungesoffa VILA Gotland 3-sits Trädgårdssoffa i Konstrotting med Dynor
- Bekväm 3-sits design
- Inkluderar matchande dynor
- Tillverkad i hållbar konstrotting
- Sitthöjd: 36 cm
- Sittdjup: 70 cm
- Sittbredd: 176 cm
- Armstöd Höjd: 67 cm
- Maxvikt: 110 kg/sits
Fördelar: Loungesoffa VILA Gotland 3-sits Trädgårdssoffa i Konstrotting med Dynor
- Bekväm 3-sits design
- Inkluderar matchande dynor
- Tillverkad i hållbar konstrotting
Egenskaper
| Varumärke | VILA |
| Art.Nr. | 451876627 |
| Kollektion | Vila |
| Färg | Natur |
| Djup | 800 mm |
| Höjd | 770 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 100213 |
| Material | Aluminium/Rotting/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Serie | Gotland |
| Produkttyp | Loungesoffa |
| Bredd | 1980 mm |
| EAN-nr | 5714988002196 |





