
Mittdel Comfort Garden James till Soffa UtomhusGrå
FRI FRAKT
Rek. pris 2 399 kr
1 575 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

James till Soffa Utomhus
Grå
1 575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Mittdel Comfort Garden James till Soffa
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 579661 |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Comfort |
| Färg | Grå |
| Djup | 850 mm |
| Höjd | 850 mm |
| Ben | Aluminium |
| Material | Konstrotting |
| Serie | James |
| Typ | Mittdel |
| Bredd | 550 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |





