
Utebord Hillerstorp Dallas 128x75 cm Utomhus
FRI FRAKT
5 895 kr
5 009 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Dallas 128x75 cm Utomhus
5 009 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dallas är ett bord från Hillerstorp som är tillverkad av konstrotting med tråd som har cirkelrund profil vilket ger en omisskännlig karaktär åt möbeln och konstruktionen tillhör de mest exklusiva på marknaden.Konstrotting av Quató™-fiber flätad kring en stomme av aluminium borgar ytterligare för hög kvalitet. Bordsskiva av härdat glas som har Spraystone™-behandlats för att se ut och kännas som sten.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Dallas är ett bord från Hillerstorp som är tillverkad av konstrotting med tråd som har cirkelrund profil vilket ger en omisskännlig karaktär åt möbeln och konstruktionen tillhör de mest exklusiva på marknaden.Konstrotting av Quató™-fiber flätad kring en stomme av aluminium borgar ytterligare för hög kvalitet. Bordsskiva av härdat glas som har Spraystone™-behandlats för att se ut och kännas som sten.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 37675128 |
| Färg | Natur |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 410 mm |
| Längd | 1280 mm |
| Material | Konstrotting/Glas/Aluminium |
| Serie | Dallas |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Loungebord |
| Bredd | 750 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319076751284 |
