
Barnmöbel Jabo Picknickbord
FRI FRAKT
1 359 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Picknickbord
1 359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Praktiskt och hållbart bänkbord i vitmålad fur från Jabo som blir en skön samlingsplats för barnen där man både kan fika och pyssla.
Varumärke
JaboBeskrivning
Praktiskt och hållbart bänkbord i vitmålad fur från Jabo som blir en skön samlingsplats för barnen där man både kan fika och pyssla.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 4403 |
| Färg | Vit |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Höjd | 555 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Material | Furu |
| Sitthöjd | 330 mm |
| Produkttyp | Barnmöbler |
| Bredd | 800 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| EAN-nr | 7393290044032 |

