
Picknickbord Baltic Garden Rustik
FRI FRAKT
10 345 kr
6 945 krSpara 33 %Kampanj55 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Rustik
6 945 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Rejäl konstruktion, kraftiga rör och brädor. Ett bänkbord som kräver minimalt med underhåll. Picknickbord Rustik passar i de tuffaste miljöer, samtidigt som den är lätt att underhålla. Bord med fasta bänkar i ett och plats för 4-5 personer. Ett bra val för rastplatser, parker och uteplatser med mycket aktivitet. Levereras omonterad. Med ryggstöden.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Rejäl konstruktion, kraftiga rör och brädor. Ett bänkbord som kräver minimalt med underhåll. Picknickbord Rustik passar i de tuffaste miljöer, samtidigt som den är lätt att underhålla. Bord med fasta bänkar i ett och plats för 4-5 personer. Ett bra val för rastplatser, parker och uteplatser med mycket aktivitet. Levereras omonterad. Med ryggstöden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 504201-9 |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Längd | 2100 mm |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Furu/Metall |
| Serie | Rustik |
| Typ | Bänkbord |
| Höjd | 83 cm |
| Sittdjup | 29 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 160 cm |
| Bredd | 175 cm |
| Längd | 210 cm |
| EAN-nr | 4741516420192 |







