
Picknickbord Baltic Garden Stabil Utan RyggstödBrun
FRI FRAKT
6 259 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brun

Stabil Utan Ryggstöd
Brun
6 259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rejäl konstruktion, kraftiga rör och brädor. Ett bänkbord som kräver minimalt med underhåll. Picknickbord Stabil passar i de tuffaste miljöer, samtidigt som den är lätt att underhålla. Bord med fasta bänkar i ett och plats för 6 personer. Ett bra val för rastplatser, parker och uteplatser med mycket aktivitet. Levereras omonterad. Utan ryggstöden.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Rejäl konstruktion, kraftiga rör och brädor. Ett bänkbord som kräver minimalt med underhåll. Picknickbord Stabil passar i de tuffaste miljöer, samtidigt som den är lätt att underhålla. Bord med fasta bänkar i ett och plats för 6 personer. Ett bra val för rastplatser, parker och uteplatser med mycket aktivitet. Levereras omonterad. Utan ryggstöden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 504100-0 |
| Färg | Brun |
| Höjd | 73 cm |
| Längd | 1750 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Bredd | 175 cm |
| Längd | 175 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 175 cm |
| Montering | Ja |
| Material | Furu/Metall |
| Sittdjup | 29 cm |
| Serie | Stabil |
| Typ | Bänkbord |
| EAN-nr | 4741516041007 |






