Picknickbord Hortus Freja
4 589 kr
4 539 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Freja
4 539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 1 199 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stilfullt picknickbord freja. detta picknickbord från hortus kombinerar tryckimpregnerad furu med en underhållsfri galvaniserad stålram för en modern och inbjudande känsla. perfekt för terrassen eller balkongen.
Varumärke
HortusBeskrivning
Stilfullt picknickbord freja. detta picknickbord från hortus kombinerar tryckimpregnerad furu med en underhållsfri galvaniserad stålram för en modern och inbjudande känsla. perfekt för terrassen eller balkongen.
information
- ytbehandling: tryckimpregnerad
- galvaniserad stålram
- 42 mm massiva plankor i furu
- antal plankor: sits 3 st., bord 6 st.
- mått: h: 85 x l: 178 x d: 175 cm
- sitthöjd: 43 cm
- vikt: 101 kg
- inkluderar ryggstöd
produkten är lätt att montera och finns i naturfärg med material av stål och trä.
specifikationer
- omkrets cm: 398 cm
- nettovikt i kg: 101.3 kg
- färg: natur
- material: stål/trä
- produkthöjd cm: 85 cm
- produktbredd cm: 175 cm
- produktdjup cm: 180 cm
- ytbehandling: tryckimpregnerad
- galvaniserad stålram
- 42 mm massiva plankor i furu
- antal plankor: sits 3 st., bord 6 st.
- mått: h: 85 x l: 178 x d: 175 cm
- sitthöjd: 43 cm
- vikt: 101 kg
- inkluderar ryggstöd
produkten är lätt att montera och finns i naturfärg med material av stål och trä.
specifikationer
- omkrets cm: 398 cm
- nettovikt i kg: 101.3 kg
- färg: natur
- material: stål/trä
- produkthöjd cm: 85 cm
- produktbredd cm: 175 cm
- produktdjup cm: 180 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-086 |
| Färg | Trä/natur |
| Höjd | 850 mm |
| Längd | 1750 mm |
| Material | Stål/trä |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Vikt | 101,3 kg |
| Bredd | 1800 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Höjd | 85 cm |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 175 cm |
| EAN-nr | 5705858707921 |





