Picknickbord Hortus Ydun
4 089 kr
3 639 krSpara 11 %Kampanj36 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Ydun
3 639 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 789 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Perfekt för utomhusbruk. picknickbordet ydun från hortus är tillverkat i tryckimpregnerad furu med en robust galvaniserad stålram, vilket säkerställer att det är både underhållsfritt och långvarigt.
Varumärke
HortusBeskrivning
Perfekt för utomhusbruk. picknickbordet ydun från hortus är tillverkat i tryckimpregnerad furu med en robust galvaniserad stålram, vilket säkerställer att det är både underhållsfritt och långvarigt.
Det moderna och informella utförandet gör det perfekt för terrasser och balkonger. bordet är enkelt att montera och levereras med detaljerade monteringsanvisningar.
information
- ytbehandling: tryckimpregnerad
- galvaniserad stålram
- 42 mm massiva plankor i furu
- mått: h: 72 x l: 140 x d: 175 cm
- sitthöjd: 43 cm
- vikt: 86 kg
specifikationer
- omkrets cm: 367 cm
- nettovikt i kg: 86 kg
- färg: natur
- material: stål/trä
- produkthöjd cm: 75 cm
- produktbredd cm: 175 cm
- produktdjup cm: 140 cm
information
- ytbehandling: tryckimpregnerad
- galvaniserad stålram
- 42 mm massiva plankor i furu
- mått: h: 72 x l: 140 x d: 175 cm
- sitthöjd: 43 cm
- vikt: 86 kg
specifikationer
- omkrets cm: 367 cm
- nettovikt i kg: 86 kg
- färg: natur
- material: stål/trä
- produkthöjd cm: 75 cm
- produktbredd cm: 175 cm
- produktdjup cm: 140 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-085 |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Längd | 1750 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Material | Stål/trä |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Höjd | 750 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Vikt | 86 kg |
| Bredd | 1400 mm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 175 cm |
| EAN-nr | 5705858707907 |




