
Picknickbord Hortus
Rek. pris 9 999 kr
!
9 091 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-05-22
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Mysigt picknickbord för 8 personer. 8:an är ett picknickbord designat för gemenskap och bekvämlighet, med plats för 8 vuxna. tillverkat av 100 % fsc®-certifierat, hållbart svartmålat furu och en underhållsfri, robust ram i galvaniserat stål.
funktionella detaljer
- brett inträde och raka kanter för enkel åtkomst
- 4 bänkar omsluter bordet för en mysig känsla
specifikationer
- färg: grundmålad svart
- material: galvaniserad stålram och trä
- plankor: 42 mm massiva furu, 2 per bänk, 9 per bord
- mått bord: 72 x 118 x 118 cm
- mått bänk: 43 x 118 x 118 cm
- totala mått: 72 x 191 x 191 cm
- totalvikt: 90,19 kg
lätt att montera med förmonterad ram och detaljerade monteringsanvisningar inkluderade.
specifikationer
- omkrets cm: 422 cm
- nettovikt i kg: 90.19 kg
- färg: svart
- material: trä
- produkthöjd cm: 72 cm
- produktbredd cm: 191 cm
- produktdjup cm: 191 cm
- brett inträde och raka kanter för enkel åtkomst
- 4 bänkar omsluter bordet för en mysig känsla
specifikationer
- färg: grundmålad svart
- material: galvaniserad stålram och trä
- plankor: 42 mm massiva furu, 2 per bänk, 9 per bord
- mått bord: 72 x 118 x 118 cm
- mått bänk: 43 x 118 x 118 cm
- totala mått: 72 x 191 x 191 cm
- totalvikt: 90,19 kg
lätt att montera med förmonterad ram och detaljerade monteringsanvisningar inkluderade.
specifikationer
- omkrets cm: 422 cm
- nettovikt i kg: 90.19 kg
- färg: svart
- material: trä
- produkthöjd cm: 72 cm
- produktbredd cm: 191 cm
- produktdjup cm: 191 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
|---|---|
| Art.Nr. | 801-096 |
| Färg | Svart |
| Material | Trä |
| Typ | Picknickbord |
| Djup | 191 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Längd | 191 cm |
| Vikt | 90,19 kg |
| Bredd | 191 cm |
| EAN-nr | 5705858713380 |
