Inne- och utomhusmatta Svanefors Alve JuteLinne
559 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Linne
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Alve är en jutematta i flätat naturmaterial. Kan användas under julgranen som julgransmatta, vid sängen eller i mindre rum, som exempelvis hallmatta. Den passar lika bra utomhus, i växthus och uterum som inomhus. Men tänk på att den får patina om den ligger ute. Rund matta, 100 cm i diameter.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Alve är en jutematta i flätat naturmaterial. Kan användas under julgranen som julgransmatta, vid sängen eller i mindre rum, som exempelvis hallmatta. Den passar lika bra utomhus, i växthus och uterum som inomhus. Men tänk på att den får patina om den ligger ute. Rund matta, 100 cm i diameter.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1244-91-021 |
| Mått | 100x100 cm |
| Färg | Linne |
| Längd | 100 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Vikt | 1,6 kg |
| Material | Jute |
| Serie | Alve |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Jutematta |


