Plastmatta Hillerstorp Rund Ø200 cmSisal
2 549 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sisal
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utematta Ø200 cm från Hillerstorp. Designad matta för utomhusbruk. Tillverkad i polypropylen. Slitstark, vattentålig och UV-beständig. Mattan är strukturvävd och har en vacker struktur, vilket ger ett elegant intryck.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Utematta Ø200 cm från Hillerstorp. Designad matta för utomhusbruk. Tillverkad i polypropylen. Slitstark, vattentålig och UV-beständig. Mattan är strukturvävd och har en vacker struktur, vilket ger ett elegant intryck.
Tvättråd
Mattan rengörs enklast genom att dammsugas, borstas av eller skakas. Fläckar tas bort med svamp, lite ljummet vatten och diskmedel.
Mattan rengörs enklast genom att dammsugas, borstas av eller skakas. Fläckar tas bort med svamp, lite ljummet vatten och diskmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 230202 |
| Färg | Sisal |
| Djup | 2000 mm |
| Diameter | 200 cm |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Bredd | 2000 mm |
| Material | Polypropylen |
| Serie | Utematta |
| Form | Rund |
| Produkttyp | Utomhusmatta |
| EAN-nr | 7319072302022 |
