Plastmatta Horredsmattan AlfieLila, 70x200 cm
1 480 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x200 cm
Färg:
Lila

Alfie
Lila, 70x200 cm
1 480 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Plastmatta Alfie från Horredsmattan. En lättskött, svensktillverkad plastmatta i moderna färgställningar. Klassiskt mönster i unik tappning. Mattan är vändbar och maskintvättbar i 30°.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Plastmatta Alfie från Horredsmattan. En lättskött, svensktillverkad plastmatta i moderna färgställningar. Klassiskt mönster i unik tappning. Mattan är vändbar och maskintvättbar i 30°.
Recensioner
Ewa HVerifierad köpare
för 1 år sedanUppfyller mina förväntningar till 100%. Ligger bra på golvet utan att vecka sig eller glida. Mönster och färg helt enligt förväntan. Vet ännu inte hur den ska bete sig efter tvätt men det får vi ta den dagen. Jag är mycket nöjd!
+ Snygg
- Inte hittat nån
HansVerifierad köpare
för 2 år sedanJag är jättenöjd.Den blev så bra i vårt kök i stugan.
MaddeVerifierad köpare
för 2 år sedanSnyggare i verkligheten än på bild. Skön att gå på. Emballerad med ett lager tunn plast. Ren tur att den inte gått sönder.
Emma RVerifierad köpare
för 2 år sedanJättebra - finare i verkligheten.
+ Bra kvalite
- Kan glida lite på vissa underlag
Britt-Marie GVerifierad köpare
för 2 år sedanJag är nöjd!
Maria LVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin! Ligger still där den ligger. Fin köksmatta!
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 13920-A200 |
| Mått | 70x200 cm |
| Färg | Lila |
| Längd | 200 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Stil | Skandinavisk |
| Typ | Plastmatta |
| Material | PVC/Polyester |
| Serie | Alfie |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777887278 |

