Plastmatta Horredsmattan AstorRöd, 70x40 cm
260 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x40 cm
Färg:
Röd

Astor
Röd, 70x40 cm
260 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Astor är en plastmatta från Horredsmattan i klassiskt mönster men i ny tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Astor är en plastmatta från Horredsmattan i klassiskt mönster men i ny tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Recensioner
Anette WVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg bra längd
Tove AVerifierad köpare
för 2 år sedanHelnöjd med mina nya mattor! Så praktiska och snygga.
+ Så skönt med en snygg matta som fungerar med robotdammsugare. Inga fransar som trasslar sig. Och så lätt att torka av när man sölat något.
PiaVerifierad köpare
för 2 år sedanTorgny MVerifierad köpare
för 2 år sedansnygg matta!Bra kvalite!
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 09202-A040 |
| Mått | 70x40 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 40 cm |
| Färg | Röd |
| Typ | Plastmatta |
| Material | PVC |
| Serie | Astor |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777874117 |
