Plastmatta Horredsmattan AstorBlå, 70x160 cm
1 005 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x160 cm
Färg:
Blå

Astor
Blå, 70x160 cm
1 005 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Astor är en plastmatta från Horredsmattan i klassiskt mönster men i ny tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Astor är en plastmatta från Horredsmattan i klassiskt mönster men i ny tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Recensioner
Anette WVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg bra längd
Tove AVerifierad köpare
för 2 år sedanHelnöjd med mina nya mattor! Så praktiska och snygga.
+ Så skönt med en snygg matta som fungerar med robotdammsugare. Inga fransar som trasslar sig. Och så lätt att torka av när man sölat något.
PiaVerifierad köpare
för 2 år sedanTorgny MVerifierad köpare
för 2 år sedansnygg matta!Bra kvalite!
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 09203-A160 |
| Mått | 70x160 cm |
| Stil | Klassisk |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 160 cm |
| Färg | Blå |
| Typ | Plastmatta |
| Material | PVC |
| Serie | Astor |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777826581 |
