Plastmatta Horredsmattan BastianRöd , 70x100 cm
745 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x100 cm
Färg:
Röd

Bastian
Röd , 70x100 cm
745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Bastian är en serie med plastmattor som är både vänd- och tvättbara i maskin på 30°, det gör mattan oerhört praktisk och lättskött.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Bastian är en serie med plastmattor som är både vänd- och tvättbara i maskin på 30°, det gör mattan oerhört praktisk och lättskött.
Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige.
Observera att bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Observera att bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 17202-A100 |
| Mått | 70x100 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 100 cm |
| Färg | Röd |
| Typ | Plastmatta |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Material | Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10 |
| Serie | Bastian |
| EAN-nr | 7392777899622 |
