Plastmatta Horredsmattan CircusRöd, 70x200 cm
1 480 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x200 cm
Färg:
Röd

Circus
Röd, 70x200 cm
1 480 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Circus är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Circus är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Recensioner
MarieVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg och stilren matta
Bodil HVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg matta i tvättrummet, gillar den 👍
BoVerifierad köpare
för 4 år sedanVi är mycket nöjda
+ Mattan passar in hos oss
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 15102-A200 |
| Mått | 70x200 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 200 cm |
| Färg | Röd |
| Stil | Modern |
| Typ | Plastmatta |
| Material | PVC |
| Serie | Circus |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777857462 |

