Plastmatta Horredsmattan CleoOrange 70x200 cm
1 435 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x200 cm
Färg:
Orange

Cleo
Orange 70x200 cm
1 435 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattann är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Maskintvättbar och vändbar. Material: 90% Phthalate Free PVC/10% Polyester.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattann är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Maskintvättbar och vändbar. Material: 90% Phthalate Free PVC/10% Polyester.
Tvättråd: 30 grader
Recensioner
Marie BVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket nöjd. Passade perfekt.
Anne-Lii CVerifierad köpare
för 2 år sedanSuperfin matta som passade perfekt. Kvaliteten bra.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 16205-A200 |
| Mått | 70x200 cm |
| Stil | Randig |
| Längd | 200 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Färg | Orange |
| Typ | Plastmatta |
| Material | PVC/Polyester |
| Form | Rektangulär |
| Serie | Cleo |
| EAN-nr | 7392777882488 |
