Plastmatta Horredsmattan DecoGul, 100x150 cm
1 211 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
100x150 cm
Färg:
Gul

Deco
Gul, 100x150 cm
1 211 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Plastmatta Deco från Horredsmattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Plastmatta Deco från Horredsmattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Recensioner
Annika OVerifierad köpare
för 6 år sedanFint mönster och färg men lite väl plastig
+ Fin
- Plastig
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 14204-D100 |
| Mått | 100x150 cm |
| Färg | Gul |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Material | PVC |
| Serie | Deco |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Plastmatta |
| EAN-nr | 7392777852313 |
