Plastmatta Horredsmattan EstelleBeige, 150x80 cm
1 460 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
80x150 cm
Färg:
Beige

Estelle
Beige, 150x80 cm
1 460 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Plastmatta Horredsmattan Estelle är en elegant matta med ett klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Den är maskintvättbar och vändbar. Material: 90% PVC/10% Polyester.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Plastmatta Horredsmattan Estelle är en elegant matta med ett klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Den är maskintvättbar och vändbar. Material: 90% PVC/10% Polyester.
Tvättråd: 30 grader.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 15706-E150 |
| Mått | 80x150 cm |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Färg | Beige |
| Stil | Modern |
| Typ | Plastmatta |
| Material | PVC/Polyester |
| Serie | Estelle |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777875640 |
