Plastmatta Horredsmattan HappyMarinblå, 70x250 cm
1 850 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x250 cm
Färg:
Marinblå

Happy
Marinblå, 70x250 cm
1 850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Happy är en plastmatta från Horredsmattan i färgglada ränder. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Happy är en plastmatta från Horredsmattan i färgglada ränder. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Recensioner
TNVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg matta, nöjd!
+ Frakt som utlovat
Kerstin EVerifierad köpare
för 5 år sedanDen blev rätt i färg och form.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 19233-A250 |
| Mått | 70x250 cm |
| Färg | Marinblå |
| Stil | Randig |
| Längd | 250 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Typ | Plastmatta |
| Material | PVC |
| Serie | Happy |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777772475 |
