Beskrivning
Plastmatta Irma från Horredsmattan. En lättskött, svensktillverkad plastmatta i moderna färgställningar. Klassiskt mönster i unik tappning. Mattan är vändbar och maskintvättbar i 30°.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
|---|---|
| Art.Nr. | 21220-A050 |
| Mått | 70x50 cm |
| Färg | Lila |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Stil | Skandinavisk |
| Material | PVC/Polyester |
| Serie | Irma |
| Form | Rektangulär |
| Typ | Plastmatta |
| EAN-nr | 7392777887827 |










