Plastmatta Horredsmattan KarinaBeige, 70x250 cm
2 060 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x250 cm
Färg:
Beige

Karina
Beige, 70x250 cm
2 060 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Karina är en mönstrad plastmatta i en ny unik look. Vävtekniken skapar en härlig dynamik i vilket rum som helst, eller varför inte uteplatsen? Karina är gjort helt i plast och fungerar lika bra ute som inne, mattan går också att vända.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Karina är en mönstrad plastmatta i en ny unik look. Vävtekniken skapar en härlig dynamik i vilket rum som helst, eller varför inte uteplatsen? Karina är gjort helt i plast och fungerar lika bra ute som inne, mattan går också att vända.
Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade mattor, tack vare mattans egenskaper är den lättskött och går att tvätta i tvättmaskin.
Mattan är gjord i ftalatfri PVC.
Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Mattan är gjord i ftalatfri PVC.
Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 16806-A250 |
| Mått | 70x250 cm |
| Material | Polyester/Ull |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 250 cm |
| Färg | Beige |
| Typ | Plastmatta |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Serie | Karina |
| EAN-nr | 7392777893583 |


