Plastmatta Horredsmattan MaiAqua, 70x200
1 655 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x200 cm
Färg:
Aqua

Mai
Aqua, 70x200
1 655 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Matta från Horredsmattan. Klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Maskintvättbar och vändbar. Material: 90% Ftalatfri PVC/10% polyester.
Tvättråd: 30 grader
Tvättråd: 30 grader
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Matta från Horredsmattan. Klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Maskintvättbar och vändbar. Material: 90% Ftalatfri PVC/10% polyester.
Tvättråd: 30 grader
Tvättråd: 30 grader
Recensioner
Ulrica TVerifierad köpare
för 2 år sedanBlev perfekt till köket
+ Prisvärd
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 16315-A200 |
| Mått | 70x200 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 200 cm |
| Färg | Aqua |
| Stil | Skandinavisk |
| Typ | Plastmatta |
| Material | PVC/Polyester |
| Serie | Mai |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777891121 |
