Plastmatta Horredsmattan MärtaRöd, 70x150 cm
1 080 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått (cm):
70x150
Färg:
Röd
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Märta är en plastmatta från Horredsmattan i klassiskt mönster nu i unik tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Märta är en plastmatta från Horredsmattan i klassiskt mönster nu i unik tappning. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 126002-A150 |
| Mått | 70x150 cm |
| Färg | Röd |
| Stil | Modern |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Material | PVC |
| Serie | Märta |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Plastmatta |
| EAN-nr | 7392777834876 |
