Plastmatta Horredsmattan MasonBlå, 70x210 cm
1 740 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x210 cm
Färg:
Blå

Mason
Blå, 70x210 cm
1 740 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Mason är en serie med plastmattor som är både vänd- och tvättbara i maskin på 30°, det gör mattan oerhört praktisk och lättskött.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Mason är en serie med plastmattor som är både vänd- och tvättbara i maskin på 30°, det gör mattan oerhört praktisk och lättskött.
Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige.
Observera att bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Observera att bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 17403-A210 |
| Mått | 70x210 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 210 cm |
| Färg | Blå |
| Typ | Plastmatta |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Material | Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10 |
| Serie | Mason |
| EAN-nr | 7392777899035 |
