
Plastmatta HorredsmattanMasonBeige, 200x280 cm
6 585 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Mått
Färg: Beige
Beskrivning
Mason är en serie med plastmattor som är både vänd- och tvättbara i maskin på 30°, det gör mattan oerhört praktisk och lättskött.
Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige.
Observera att bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Observera att bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
|---|---|
| Art.Nr. | 17406-Q280 |
| Mått | 200x280 cm |
| Färg | Beige |
| Längd | 280 cm |
| Bredd | 200 cm |
| Material | Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10 |
| Serie | Mason |
| Typ | Plastmatta |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| EAN-nr | 7392777899196 |





