Plastmatta Horredsmattan Plastic Maddox UtomhusmattaGreen, 70x250 cm
1 850 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x250 cm
Färg:
Green

Plastic Maddox Utomhusmatta
Green, 70x250 cm
1 850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en annan storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Mattan är dubbelsidig, vänd på mattan och få ett helt nytt intryck. Tack vare mattan egenskaper går den att tvätta i tvättmaskin på 30 grader.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Material: Phthalate Free Pvc/Polyester 90/10.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 21401-A250 |
| Mått | 70x250 cm |
| Längd | 250 cm |
| Färg | Green |
| Typ | Plastmatta |
| Användningsområde | Utomhus |
| Tjocklek | 0,2 cm |
| Material | Plast |
| Bredd | 70 cm |
| Serie | Plastic Maddox |
| EAN-nr | 7392777905811 |

