Plastmatta Horredsmattan SoloSvart, 150x150 cm
Rek. pris 2 370 kr
1 850 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
150x150 cm
Färg:
Svart

Solo
Svart, 150x150 cm
1 850 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-10
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Solo är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Solo är en plastmatta från Horredsmattan som är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Recensioner
Sara TVerifierad köpare
för 2 år sedanEn lagom stor matta till vår balkong! Lite väl metallic-grön, men ändå ok.
+ Bra kvalitet, lagom storlek
- Något för metallic-grön
PaulaVerifierad köpare
för 5 år sedanJag är suber nöjd!
Jessika ÅVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket fina mattor. Fin blå färg!
SusannaVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg och miljövänlig plastmatta. Jättepraktiskt!
Sigrid SVerifierad köpare
för 6 år sedanvacker plastmatta som ligger stadigt på golvet. Fina enfärgade mattor snabb leverans
Ingalill LVerifierad köpare
för 6 år sedanMattan överensstämde precis med mina förväntningar.
Hans-ErikVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg, praktisk och lättskött
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 15014-D150 |
| Mått | 150x150 cm |
| Bredd | 150 cm |
| Längd | 150 cm |
| Färg | Svart |
| Stil | Enfärgad |
| Typ | Plastmatta |
| Material | PVC |
| Serie | Solo |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777863050 |
