Plastmatta Horredsmattan WaspBlå, 140x70 cm
849 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått (cm):
70x140
Färg:
Blå
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Plastmatta Horredsmattan Wasp är en elegant matta med ett klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Den är maskintvättbar och vändbar.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Plastmatta Horredsmattan Wasp är en elegant matta med ett klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Den är maskintvättbar och vändbar.
Tvättråd: 30 grader.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 15603-A140 |
| Mått | 70x140 cm |
| Färg | Blå |
| Längd | 140 cm |
| Material | PVC/Polyester |
| Serie | Wasp |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Bredd | 70 cm |
| EAN-nr | 7392777874643 |
