Plastmatta Horredsmattan WaspBeige, 70x70 cm
429 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått (cm):
70x70
Färg:
Beige
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Plastmatta Horredsmattan Wasp är en elegant matta med ett klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Den är maskintvättbar och vändbar.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Plastmatta Horredsmattan Wasp är en elegant matta med ett klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Den är maskintvättbar och vändbar.
Tvättråd: 30 grader.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 15606-A070 |
| Mått | 70x70 cm |
| Färg | Beige |
| Längd | 70 cm |
| Material | PVC/Polyester |
| Serie | Wasp |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Bredd | 70 cm |
| EAN-nr | 7392777874704 |
