Plastmatta Horredsmattan WaveBlå, 200x200 cm
4 215 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått (cm):
200x200
Färg:
Blå

Wave
Blå, 200x200 cm
4 215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Wave är en plastmatta från Horredsmattan med vågmönster. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Wave är en plastmatta från Horredsmattan med vågmönster. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Recensioner
ALJ Verifierad köpare
för 1 år sedanDen uppfyllde mina förväntningar
Ann-Cristin SVerifierad köpare
för 1 år sedanHar köpt förut. Mycket bra mattor! Hygieniska också.
Ing-Marie BVerifierad köpare
för 2 år sedanVar precis som jag hade tänkt mig nöjd med mitt köp
Rolf NVerifierad köpare
för 2 år sedan👍 bra kvalitet
Britt- LVerifierad köpare
för 2 år sedanPassar perfekt i mitt grovkök. Lättstädad
+ Snygg, lättskött 👍
Marianne OVerifierad köpare
för 2 år sedanFärgen är perfekt till mitt nymålade kök.
+ Den är skön och mjuk.
- Finns inte.
Iris JVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket fin och perfekt matta, helt i min smak!!!!
Björn CVerifierad köpare
för 2 år sedanMatten vad precis som tänkt! Helt nöjd!
+ Fin
- Inget negativt
Jenny AVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg matta som motsvarade förväntningarna utifrån Bygghemmas beskrivning.
+ Snygg matta
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 12103-Q200 |
| Mått | 200x200 cm |
| Stil | Modern |
| Bredd | 200 cm |
| Längd | 200 cm |
| Färg | Blå |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Material | PVC |
| Serie | Wave |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777821289 |
