Plastmatta Horredsmattan ZebraSvart, 70x140 cm
1 000 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått (cm):
70x140
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Plastmatta i zebramönster från Horredsmattan. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Plastmatta i zebramönster från Horredsmattan. Mattan är vändbar och kan tvättas i maskin på 30°. Horredsmattan har praktiska och lättskötta mattor som tillverkas i Sverige.
Recensioner
Ingela WVerifierad köpare
för 4 år sedanJag är mycket nöjd med mattan, färgen motsvarade precis mina förväntningar och mönstret är jättefint.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 21014-A140 |
| Mått | 70x140 cm |
| Färg | Svart |
| Stil | Modern |
| Längd | 140 cm |
| Material | PVC |
| Serie | Zebra |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Plastmatta |
| Bredd | 70 cm |
| EAN-nr | 7392777865191 |
