Utomhusmatta D-sign Clausri Lyd Taupe/Creme120x170 cm
2 245 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått (cm):
170x120

Clausri Lyd Taupe/Creme
120x170 cm
2 245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utomhusmatta Clausri från D-sign. Med den här mattan får du en attraktiv zon i ditt utomhusområde. Perfekt för balkongen eller terrassen.
Varumärke
D-signBeskrivning
Utomhusmatta Clausri från D-sign. Med den här mattan får du en attraktiv zon i ditt utomhusområde. Perfekt för balkongen eller terrassen.
Modellen är idealisk som ersättning för en filt. Lägg helt enkelt mattan på gräsmattan, förse den med några mjuka kuddar och njut av solen i ditt eget utomhusområde. Eftersom mattan inte värms upp så snabbt kan den även användas som lekmatta för barn. Materialet är robust, motståndskraftigt och väderbeständigt. Tack vare en vattengenomsläpplig rygg av latex kan ingen fukt samlas på ytan och mattan kan förbli ute i vind och väder.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Latex
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polyester
- Material Baksida: Latex
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 49019282 |
| Mått | 170x120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Färg | Creme |
| Material | Polyester |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 cm |
| Produkttyp | Utomhusmatta |
| EAN-nr | 7350115021456 |



